Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny jest jednym z najnowszych a już najnowocześniejszych elementem sztukaterii wewnętrznej jak i sztukaterii wewnętrznej . Nic nie zapowiada aby coś innego miało go zastąpić. Częstotliwość jego wybory przez architektów  wynika z łatwości jego aranżacji z różnymi materiałami. Idealnie będzie współgrał z cegłą, drewnem czy metalem a nawet kolorem tkanin. Będzie idelanym tłem dla  mocnych i intensywnych kolorów. Doskonale imituje beton.

Gdzie użyć beton architektoniczny?beton architektoniczny

Beton architektoniczny najlepiej sprawdzi się na pokojach o dużym metrażu. Świetnie będzie wyglądał w wysokich pomieszczeniach. Jednak nasi Klienci używają betonu również w małych mieszkaniach. Idealnie wpasuje się w każdą powierzchnie. Tworzy w każdym wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Wytrzymałość betonu na zewnątrz

Dysponujemy najlepszymi materiałami sztukaterii zewnętrznej na rynku dlatego wysoka jakość naszych produktów ma również wpływ na wytrzymałość materiału. Dzięki zastosowaniu zbrojenia, beton zachowuje świetność na długie lata i jest bardziej wytrzymały. Produkcja betonu architektonicznego ma duży wpływ na jego estetykę. Płyty betonowe nadadzą w Waszym mieszkaniu lub na elewacji szykownego i awangardowego stylu.

Cechy betonu architektonicznego:

  1. niepowtarzalna faktura
  2. prosty montaż
  3. odporność na zabrudzenia
  4. uniwersalność
  5. precyzyjne wykonanie

Oferujemy również bezpieczny transport. Wysyłamy starannie zapakowane płyty które nie ulegną uszkodeniu. Odwiedź nas już dziś! Nie zwlekaj!

Popularne tagi:

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899