Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Bonie okienne

Bonie okienne są jedną z nielicznych sposobów na ozdobienie okien. Jak wiadomo wygląd elewacji to wizytówka każdego budynku lub kamienicy. Odpowiednio ozdobione okna sprawią, że Wasz budynek nabierze elegancji i szyku. Jest to opcja zdecydowanie warta rozważenia. Nasze bonie okienne przygotowujemy z dbałością o szczegóły aby ich estetyczny wygląd zdobił wasze elewacje na długie lata.

Bonie okienne - sprzedaż

Oferujemy najwyższej jakości bonie okienne, które są w bardzo dobrych cenach. Ponadto posiadamy unikalne wzory katalogowe oraz przewidzieliśmy opcję w której możesz zamówić bonie okienne własnego projektu. Nasi pracownicy idealnie dopasują wysokość bonie, tak aby odpowiednio mieściły się w całości. Należy również wspomnieć, że mamy najniższe ceny na rynku a transport jest gratis. Listwy sprzedajemy w odcinkach 200m.

Sztukateria bonie produkowana przez naszą firmę dzięki nowoczesnej technologi wiedzie prym na rynku w Polsce ale również zagranicznym. Elementy bonie produkowane są z twardego materiału i wysokogatunkowego styropianu odpornego na warunki atmosferyczne. Elementy sztukaterii są lekkie a co za tym idzie łatwo się je montuje. Dzięki tak dużej wytrzymałości zdobywają duże uznanie.

Pomoc naszych specjalistów

W sytuacji, w której nie będziesz mógł sobie poradzić z montażem bonie w każdej chwili możesz zadzwonić do naszych specjalistów i zapytać o rade i pomoc. Jednak nie zdarzyły się jeszcze takie sytuacje ponieważ nasze bonie okienne jest proste w obsłudze.

 

 

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899