Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Bonie

Bonie styropianowe są elementem dekoracyjnym, który umieszcza się na narożach budynków, na elewacjach bądź przy oknach. Są idealnym sposobem na to aby dodać każdego budynkowi nowoczesny wygląd. Montaż bonie elewacyjnego nadaje budynkowi nieco innego kształtu. Jeżeli zastanawiacie się czy bonie będzie odpowiednie dla wyglądu Waszego budynku, mam dobrą wiadomość!

Sztukateria bonie pod tym względem jest bardzo uniwersalna. Doskonale mogą się sprawdzić zarówno na starszych budynkach oraz nowoczesnych. Używając je na budynkach w stylu pałacowym lub dworkowym dodadzą jeszcze większego szyku i klasy. W przypadku domów w stylu klasycznym bonie maluje się na jaśniejszy kolor niż elewacja.

Nasze produkty:

  • są odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne
  • posiadają siatkę z włókna szklanego
  • nie żółkną
  • nie czernieją niepalne
  • wytworzone ze styropianu niepalnego

Bonie elewacyjne to niepowtarzalny element dekoracji budynku. W naszej firmie znajdziecie oryginalne bonie elewacyjne które doskonale sprawdzą się na każdym budynku. Dostępne w naszej firmie bonie coraz częściej zachwycają niebanalnymi kształtami czy wytłoczeniami obok których nie sposób przejść obojętnie. Sztukateria bonie świetnie sprawdzi się również na salach balowych, restauracjach oraz ekskluzywnych hotelach. Nasi pracownicy idealnie dopasują wzór bonie do danego budynku.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, odwiedź naszą firmę już dziś! Możesz się również z Nami skontaktować telefonicznie lub meilowo.

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899