Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Deska elewacyjna

Deska elewacyjna proponowana przez naszą firmę jest imitacją drewna, która pozwala na stworzenie wykończenia w stylu prawdziwej deski. Deska ta wykonana jest w rdzeniu ze styropianu a powierzchnia poprzez widoczne sęki i słoje przypomina drewno. Efektem końcowym są przebarwienia imitujące drewno.

Deska elewacyjna to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, jak przy małych nakładach finansowych odnowić swój budynek. Jest to modne i praktyczne rozwiązanie jeżeli zależy nam na unikatowym wyglądzie domu. Jak wiemy elewacja naszego budynku jest naszą wizytówką dlatego styropianowe deski elewacyjne stanowić będą prawdziwą wizytówkę całej posiadłości. Deska elewacyjne cieszą się coraz większą popularnością.

Dbałość o detale  są naszym priorytetem. Kilkunastoletnie doświadczenie spowodowało, że jesteśmy liderami w tej dziedzinie i możemy proponować rozwiązania z najwyższej półki.

Zalety deski elewacyjnej

  • Nie wymaga corocznych impregnacji;
  • Całkowicie odporna na warunki pogodowe;
  • Jest tania;
  • Wyznacza się nowoczesnym designem;
  • Prosta w montażu;
  • Możliwość pomalowania jej na dowolny kolor;

Wysoka jakość materiałów

Deska elewacyjna to wspaniała jakość i elegancja. Materiał ten zawsze jest na topie i kojarzy się ze spokojem i elegancją.  Deski elewacyjne styropianowe dostępne w naszej firmie imitują prawdziwe deski z drewna a co ważne przebijają klasyczny produkt. Wpływ na to ma brak konserwacji co parę lat. Są wytrzymałe i odporne bez żadnej konserwacji. Deska elewacyjna odgrywa dużą role w każdym pomieszczeniu.

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899