Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Gzymsy elewacyjne okienne

Gzymsy elewacyjne okienne to element służące do obudowy okna. Umieszczane są najczęściej pod parapetem lub wokół całego okna. Oprócz funkcji dekoracyjnej chronią budynek przed ściekającą wodą , które może oszpecić naszą posiadłość. Gzymsy elewacyjne okienneodgrywają coraz większa role na polskim rynku. Związane jest to z przekonaniem, że taka forma dekoracji ma wiele dobrych stron. Nasi klienci używają gzymsów okiennych nie tylko dla swoich domów ale również restauracji, prestiżowych hoteli czy budynków okolicznościowych.

Gzymsy elewacyjne okienne są najczęściej wybieranym elementem sztukateryjnym. Ogromną popularnością cieszą się wśród klientów przywiązanych do klasycznego stylu. Gzymsy jednak nie istnieją od dzisiaj. Używane były już starożytnym Rzymie, gotyku, renesansie czy baroku. Pełniły wtedy funkcje ochronne budynku.

Zalety gzymsów okiennych:

  1. Nasz materiał jest odporny na śnieg i deszcz oraz mikropęknięcia;
  2. Produkowany jest z najlepszych dostępnych materiałów na rynku;
  3. Dzięki małej wadze jest łatwy w montażu;
  4. Możliwa jest jego zmiana koloru poprzez pomalowanie produktu na dowolny kolor. Potrzebna do tego będzie zwykła farba elewacyjna akrylowa. Należy unikać farb które w składzie mają rozpuszczalniki;

Jeżeli nie jesteś przekonany do końca naszymi sztukateryjnymi gzymsami nasz dział jest do Waszej dyspozycji. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde nurtujące Was pytanie. Zapraszamy!

 

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899