Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Gzymsy oświetleniowe

Nasze gzymsy oświetleniowe to jedna z najczęściej wybieranych elementów sztukaterii wewnętrznej. Są idealnym sposobem na stworzenie idealnego wystroju wnętrza. Gzymsy oświetleniowe led stworzą efektowny sposób na wyeksponowanie światła i ukrycie jego źródła. Jest to najlepsze rozwiązanie, które zdobywa coraz więcej miłośników. Montaż gzymsów  oświetleniowych jest dość prosty i łatwy dlatego możesz je zamontować samemu jednak przy jakiś problemach nasi specjaliści pomogą Ci. Wybierając gzymsy oświetleniowe nadasz swojemu wnętrzu stylu i stworzysz dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu. Gwarantujemy, że taki wygląd wzbudzi zachwyt wśród odwiedzających Was gości.

Gzymsy styropianowe sufitowe-gdzie?

Gzymsy styropianowe sufitowe idealnie wpiszą się w każde pomieszczenie. Świetnie się sprawdzą w pokoju dziecięcym jak i sypialni, będąc delikatnym źródłem światła Wasze dziecko będzie się czuło bezpiecznie wybudzając się w nocy czy idąc do łazienki.  Wiele z naszych klientów używa sztukaterii styropianowej: gzymsy listwy w salonie. Idealnie dekorują wnętrza wysokie optycznie je powiększając.

Gzymsy styropianowe sufitowe idealnie wpasują się  podczas randki oraz podczas imprez okolicznościowych w Waszym domu. Gwarantujemy, że taka forma upiększenia wzbudzi zachwyt w każdym pokoju w którym je zainstalujesz. Ponadto świetnie wpiszą się przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Oświetlenie w czerwonych barwach doda świątecznemu okresowi kolorytu i przytulnej atmosfery.

Jakie gzymsy oferujemy?

Nasza firma oferuje gzymsy oświetleniowe  w dowolnym kolorze. Jednak klienci bezapelacyjnie wybierają kolor biały. Nie tylko kolor gzymsów ale również światła możesz wybrać w dowolnym kolorze.

 

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899