Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Gzymsy styropianowe sufitowe

Jeżeli masz dość monotonii w swoim mieszkaniu, nudnych kolorów ścian czy tapet ściennych odnów wystrój swojego mieszkania używając detali. Gzymsy styropianowe sufitowe spowoduję, że Twoje wnętrze nabierze charakteru. Eleganckie i estetyczne pomieszczenia potrzebują gzymsów ze styropianu, aby dopełnić ich wygląd.

Gzymsy styropianowe sufitowe idealnie wpiszą się w każde pomieszczenie. Idealnie wpiszę się dla miłośników klasycznego wyglądu wnętrz, jak i nowoczesnego. Jeżeli nie chcesz, aby twoje karnisze nie były widoczne, zainwestuj w gzymsy karniszowe! Są świetnym sposobem na zakrycie pewnych dekoracji, których nie chcemy pokazywać. W niektórych mieszkaniach mamy problem z widocznymi kablami na przykład od głośników. Dlatego gzymsy karniszowe pomogą nam zamaskować ten mankament.

W jakim pomieszczeniu będą najlepiej pasować?gzymsy-styropianowe-sufitowe

Odpowiedź brzmi- w każdym! Nie ma znaczeniu czy to salon czy łazienka, te gzymsy styropianowe sufitowe wpasują się w każde pomieszczenie. Jeżeli myślisz że umieszczenie takich listew w łazience jest niemożliwe ze względu na dużą wilgotność, jesteś w błędzie.

Wszystkie nasze gzymsy ze styropianu wykonane są z najlepszej jakości materiałów na rynku, dzięki czemu wilgotność ich nie zniszczy. Nasi Klienci najczęściej wybierają jednak gzymsy karniszowe do salonów, ponieważ idealnie komponują się z pozostałymi elementami pokoju jak meblami czy lampami oświetleniowymi.  Jednak sprawdzą się w każdym wnętrzu. Nie ma znaczenia czy jest wysokie, czy niskie.

Montaż gzymsów styropianowych sufitowych

Wszystkie gzymsy styropianowe sufitowe należy montować wedle zaleceń producenta, używając specjalistycznego kleju. Najlepiej kupić go w specjalistycznych sklepach, aby zminimalizować ryzyko popełniania błędu.

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899