Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Gzymsy

Oprócz gzymsów elewacyjnych czy gzymsów okiennych świetnym rozwiązaniem będą gzymsy pod dach. Gzymsy są świetnym sposobem aby zmienić wygląd budynku. Naszym Klientom oferujemy wiele gzymsów. Wśród nich są gzymsy pod dach, które wykonane są z najlepszych materiałów. Te dekory elewacyjne wyglądają świetnie w połączeniu z innymi z listwami elewacyjnymi okiennymi i bonie narożnym.

gzymsy

Dobre strony gzymsów pod dach. Na co zwrócić uwagę?

Nie od dziś wiadomo, że gzymsy są nieuchronnie narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Opady atmosferyczne, niskie temperatury czy mrozy mogą przyczynić się do ich niszczenia przez co tracą na swoim estetycznym wyglądzie. Oferowane produkty przez naszą firmę są wysokiej jakości i wykonane są z twardego styropianu który pokryty jest specjalną powłoką, która zapewnia ich wytrzymałość na kilkadziesiąt lat. Dużym atutem naszych dekorów elewacyjnych jest fakt, że są szybkie i łatwe w montażu dlatego w prosty sposób nadasz swojej elewacji świetnego wyglądu.

Każdy gzyms będzie pasował do elewacji?

Nasi specjaliści zadbają o to aby każdy gzyms nawet gzyms pod dach idealnie wpasował się do architektury budynku. Ponadto w naszej firmie możesz wybrać różne modele gzymsów. Posiadamy elementy sztukaterii zewnętrznej o prostym wzornictwie ale również różnorodnym. Gwarantujemy, że nawet najtrudniejszy Klient znajdzie coś dla siebie. Nie ma znaczenia czy jesteś miłośnikiem klasycznych rozwiązań czy nowoczesnych. Gzyms sprawi, że Twoje pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu. Posiadamy szeroką game produktów.

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899