Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Kolumny ze styropianu

Bogata oferta naszej firmy przewiduje również kolumny ze styropianu. Jeżeli Twój dom jest w stylu dworkowym świetnie wpiszą się w jego wygląd. Nie musisz się martwić jeżeli na swojej elewacji użyłeś już innych dekorów na elewacji ponieważ styropianowe kolumny dopełnią wygląd domu.

Użycie kolumny ze styropianu unowocześni Twój budynek i sprawi, że nie będzie obojętny dla przechodniów. Kolumny styropianowe pełnią role dekoracyjną każdego budynku. Kolumny ze styropianu idealnie wpasują się w każdą nieruchomość. Nie ma znaczenia czy jest w stylu dworkowym czy to może garaż.

Jakie kolumny produkujemy?kolumny ze styropianu

Nasza firma stanie na wysokości zadania aby dogodzić nawet najtrudniejszym klientom dlatego w zależności od potrzebowania wykonujemy je różnymi sposobami:

  • wolnostojące
  • wypełnione w środku
  • jako łupiny do obłożenia nimi istniejących słupów

Wiele z naszych klientów pyta o tralki styropianowe na przykład na schody, jednak nasza firma produkuje je najczęściej jako elementy przyklejane tylną częścią do fasady budynku, ponieważ takie kolumny ze styropianu na balkonach lub balustradach nie spełniają wymogów bezpieczeństwa przebywających tam osób. Aby kolumny styropianowe był w pełni bezpieczne powinny być wzmocnione w środku prętem i docelowo zalane betonem.

W dzisiejszych czasach stosuje się kolumny o trzonach:

  • prostych
  • butelkowych
  • beczkowych

Głowice wieńczące wykonane są natomiast w stylu doryckim lub toskańskim. Każdy z tych stylów nada budynkowi klasy i oryginalności. Wybierając Naszą firmę możesz być pewny, że kolumny ze styropianu jakimi dysponujemy będą wysokiej jakości i posłużą Wam na długie lata.

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899