Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Listwy przysufitowe

Sztukateria fasadowa jak i sztukateria wewnętrzna ma bardzo długą tradycję. Jedyne co zmieniło się od epoki starożytnej to materiał z którego się ja wykonuje. Wpiszę się idealnie w każdy budynek, nie ma znaczenia czy  jest utrzymywany w stylu tradycyjnym czy awangardowym.

Przed montażem listwy przysufitowej musisz najpierw zastanowić się, który rodzaj będzie najlepiej wyglądał w Twoim pomieszczeniu. Istnieje wiele wzorów listew dlatego upewnij się czy na pewno nie będziesz chciał listwy przysufitowe oświetleniowe ponieważ posiada ona specjalne otwory w których umieszczane jest światło LED. Ich montaż wygląda nieco inaczej dlatego przemyśl, która listwa będzie najbardziej odpowiednia

Krok 1. Docinanie listew przysufitowych

Przed zamontowaniem listwy przysufitowej musisz przyciąć ją pod pewnym kątem. Polecamy zrobić to na skrzynce uciosowej tak aby w każdym miejscu wasza listwa była docięta z precyzją. Do cięcia użyj piły która ma drobne zęby na przykład kabłąkowej, która sprawi, że linia cięcia będzie gładsza. Natomiast jeżeli obcinamy narożnik wewnętrzny, lewe ramię listwy docinamy w prawym wycięciu skrzynki. Z lewym ramieniem robimy na odwrót. Inaczej wygląda docinanie narożników zewnętrznych. Podczas ich cięcia lewe umieszczamy w lewym wycięciu skrzynki a prawe w prawym.

Krok 2. Malowanie listew przysufitowych

Nasi specjaliści jednogłośnie stwierdzili, że w przypadku w którym chcesz aby Twoje listwy przysufitowe miały inny kolor, pomaluj je zaraz po po docinaniu. Zaoszczędzisz wtedy Twój cenny czas i nie zabrudzisz ściany albo sufitu.

Krok 3. Użycie kleju

Kiedy Twoje pomalowane listwy już wyschną możesz spokojnie użyć klej na ich krawędzie. Nie oszczędzaj na kleju. Im więcej go nałożysz tym lepiej. W momencie jego zbierania na połączeniach utworzy się spojenie.

Krok 4. Montaż listwy przysufitowej na ścianie

Po nałożeniu kleju, dostaw mocno listwę do ściany i dociśnij. Do usunięcia nadmiaru kleju polecamy papier ścierny bądź mokrą gąbeczkę.

 

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899