Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Listwy ze styropianu

W dzisiejszych czasach wiele ludzi nie wyobraża sobie wykończenia mieszkania lub nowego lokalu bez zastosowania listew ze styropianu. Łatwo ukryje się nimi mankamenty na ścianie bądź karnisz lub kable telefoniczne. Listwy ze styropianu mogą oddzielić kolor ściany od bieli sufitu. Jest to najlepszy sposób na powiększenie optycznie pomieszczenia.

Listwy ze styropianu doskonałe są do wykończenia wnętrz, przełamując duże powierzchnie w sposób bardzo estetyczny i wytrzymały. Elementy sztukaterii wewnętrznej urozmaicą Twoje wnętrze. Dzięki listwom ze styropianu Twoje wnętrze nabierze nowego smaku i wyglądu. Za pomocą wymyślnych wzorów i ozdobnych kompozycji dodasz pokojowi pałacowej elegancji. W momencie zakupu te dekory są białe. Jednak po przymocowaniu do ściany, a następnie po wyschnięciu kleju można każdy z elementów przemalować na dowolny kolor.

Zalety styropianowych listew sufitowych:listwy ze styropianu

  • są niebywale lekkie;
  • nietoksyczne;
  • łatwe do zamocowania;

Listwa sufitowa jest świetnym pomysłem dla każdego wnętrza, zaczynając od klasycznych, kończąc na nowoczesnych. Uatrakcyjnią nudne wnętrze, idealnie współgrając z lampami i obrazami. Idealnie będą wyglądały w kuchni, jak i salonie.

Świetnie spiszą w wysokich pomieszczeniach, ale również w niskich powiększając je optycznie. Nasza listwa sufitowa mocowana jest na specjalnym kleju do styropianu, który ma wysoką siłę spajania, a co ważne, nie może on zniszczyć lub ubrudzić elementów dekoracyjnych tego materiału.

Niektórzy fachowcy uważają, że sztukaterie ze styropianu nie są tak widoczne, jak te gipsowe, ponieważ niełatwo w styropianowych jest ukazać wyraziste brzegi, to wciąż jednak jest najchętniej stosowanym materiałem dekoracyjnym. Listwy ze styropianu ozdobią każdą aranżację, nadając jej unikatowy charakter.

 

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899