Bonie, listwy ze styropianu

listwy ze styropianu

Podbitka styropianowe

Jeżeli nie masz pomysłu na podbitkę styropianową swojego dachu nasza firma oferuje Ci  podbitki dachowe oraz podświetlenia do podbitek dachowych z oprawami i żarówkami LED podłączonymi do zwykłej sieci elektrycznej. Dzięki temu Wasz dom będzie doskonale oświetlony wieczorem i w nocy bez potrzeby kupowania lamp zewnętrznych. Podbitka styropianowa to doskonałe rozwiązanie dla każdej nieruchomości.

Oferujemy szeroką game podbitek styropianowych. Dostępnych jest kilkanaście kolorów. Macie wybór nie tylko spośród kolorów ale również faktur materiału. Nasze podbitki mogą mieć gładką fakturę ale także może przypominać w dotyku drewno.

Na rynku dostępne są różnego rodzaju podbitki. Zaczynając od drewnianych a kończąc na tynkowanych. jednak my zadbaliśmy o to aby występowały w formie paneli pełnych i perferowanych. Dzięki temu zapewnimy odpowiednią wentylację dachu a co jest niezwykle istotne przy poddaszach użytkowych.

Jakie są zalety podbitek styropianowych?

  1. Są odporne na warunki atmosferyczne. Nasze podbitki są niezwykle trwałe, wykonane z solidnego materiału. Gwarantujemy, że posłużą Wam na kilkadziesiąt lat. Nasze podbitki styropianowe nie żółkną ani nie czernieją.
  2. Elementy podbitek można docinać uzyskując odpowiednią długość już na budowie.
  3. Konserwacja ich nie jest potrzebna, jednak raz na jakiś czas możesz je polać wodą.
  4. Są estetycznie wykonane i dopasowane kolorystycznie do systemu rynnowego
  5. Łatwe i proste w montażu.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy podbitka styropianowa zda egzamin na twoim budynku nie musisz się martwić. Nasze podbitki wpiszą się idealnie w każdy budynek. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji przyjdź do nas już dziś i sprawdź naszą ofertę!

Chcesz odmienić swoje wnętrze? Skorzystaj z popularnych listew styropianowych w różnych wariantach kształtów

sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa

Listwy ze styropianu

Jako producent sztukaterii styropianowej zapraszamy do kontaktu zarówno hurtowników jak i detalistów. Tworzymy nowe, indywidualne wzory, sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

01.

Terminowość

Nasza praca wymaga terminowości i zaangażowania

02.

Innowacyjność

Innowacyjne wzory, dostosowanie do oczekiwań klienta, najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji

listwy styropianowe

Zapraszamy do kontaktu.
Bonie
Listwy styropianowe
Gzymsy sztukateria

kontakt@gzymsy-dekory-elewacyjne.pl

666 Example Road, Example Street London, Example Kingdom

Jack Jackson
info@example.com
+44 55 6677 8899